Aero bugy box

kód: DG60417
Přidat do seznamuOblíbené

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, které stačí pouze několik základních tvarů k tomu, aby jste mohli sestavit obrovské množství dvou a tr ...


Produkt natrvalo vyřazený
Náhrada za produkt

Značka:

  • Popis

  • Parametry

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, které stačí pouze několik základních tvarů k tomu, aby jste mohli sestavit obrovské množství dvou a trojrozměrných objektů. Jednotlivé dílky se k sobě připojují pomocí neodymových magnetů umístěných bezpečně uvnitř. Spojovat můžete kterékoliv strany dílků - magnety sa samy natočí tak, aby se vzájemně neodpuzovaly.

MAGFORMERS je velmi dobrou pomůckou při seznamování se s geometrickými tvary, barvami a zároveň k procvičení jemné motoriky. Podporuje kreativitu a prostorovou představivost už od útlého věku. Rozměry, tvary a použitý materiál zaručují, že hračka je opravdu bezpečná pro všechny děti.

Balení obsahuje 55 dílků: 7 trojúhelníků, 15 čtverců, 2 kosočtverce, 3 vysoké trojúhelníky, 3 obdélníky, 2 trojité obdélníky, 3 obdélníčků, 8 kruhových výsečí, 4 oblouky, 4 kolečka, 2 otočné figurky, 1 otočný panel, 1 vrtuli. Sada umožňuje postavit větrné věže, vznášedla, helikoptéry, letadla a různé zaoblené konstrukce, kolotoče, různá auta, mosty, nábytek, kočáry. Vše je baleno v praktickém plastovém boxu.

Rozměr boxu: 30 x 19,5 x 13 cm.

Video linky:

Věk: 2+ 
Vhodné pro: Chlapce , Holku 
Materiál: Plast 

Doporučené produkty