Nomiland.cz - Obchod pro děti a materské školy

Nákupní košík
0ks /0,00 Kč
Nákupní seznam představuje seznam produktů, které se Vám líbí nebo Vás zaujaly v naší nabídce. Tento seznam slouží jako pomůcka pro objednávání. Je to služba pro registrované zákazníky.
Nákupní seznam
zobraziť
Bezplatná infolinka: 800 60 60 50 dovoláte se v pracovních dnech od 8.00 - 15.00 hod
Nacházíte se: Úvod / O nás / Kdo jsme

Kdo jsme

Vážení zákazníci,

určitě naši společnost znáte, pokud máte nebo jste měli děti ve věku od 3 - 8 let. Setkali jste se s produkty naší společnosti skoro v každé mateřské škole, nejznámější jsou pracovní sešity, které pod značkou NOMI prodáváme již od roku 1998. Společnost NOMILAND je již od roku 2001 lídrem v distribuci potřeb a vybavení do mateřských škol v ČR. Momentálně máme v nabídce více než 15 000 položek pro mateřské školy.

Katalog NOMIland, určený hlavně pro mateřské školy obsahuje didaktické hry, hry pro děti, stavebnice, dřevěné hračky, školní nábytek, výtvarné potřeby, dětská hřiště a mnoho jiných výrobků, které jsou svým charakterem určeny ke zkvalitnění výchovně vzdělávacího procesu v mateřských školách a pro děti ve věku od 3 - 8 let. Nabízíme nejširší a cenově výhodnou nabídku více než 15 000 produktů, které pečlivě vybíráme od renomovaných výrobců pro ty
nejdůležitější lidi na světě - naše děti.

K usnadnění nakupování jsme spustili nový internetový obchod, který je přehlednější. Najdete v něm nové sekce a mnohé doplňující informace k produktům.

Co považujeme za nejdůležitější? Vaši spokojenost a spokojenost našich dětí!

Celý tým pracovníků naši společnosti vyvíjí každodenní úsilí k uspokojování Vašich požadavků.

Věrným zákazníkům je určen klub NOMILAND, který v tomto školním roce zaznamenal změny v tom, že si můžete vybírat také z více než 7 000 produktů z našeho katalogu, které si můžete zaměnit za body.

Přejeme Vám příjemný nákup a příjemně strávený čas s našimi produkty.

 

Ing. Štefan Fejko

jednatelObchodní zastoupení společnosti.

 

Kontaktujte svého obchodního zástupce pro sjednání prezentace: