500,00
Dostupnost do 20 dnů

Fischer Tip v kbelíku 1200

kód: FI533784
Přidat do seznamuOblíbené

Fischer tip je stavební materiál pro všechny věkové kategorie. Stavební díly jsou vyrobeny z nasakavého materiálu, jehož základem je bramborový škrob. ...


500,00 Kč
-
+
ks
Nákupem získáte 500 bodů

Předpokládaný termín dodání: do 20 dnů

Značka:

  • Popis

  • Parametry

Fischer tip je stavební materiál pro všechny věkové kategorie. Stavební díly jsou vyrobeny z nasakavého materiálu, jehož základem je bramborový škrob. Jsou barvené potravinářským barvivem a tedy 100% přírodní. Děti mohou samostatně pracovat, stavět, řezat podle svých přání. Válečky můžete používat do úplného zničení. Prvky se spojují bez lepidla, pouze za pomoci lehce navlhčené houby. Na tu priložíme váleček, lehce přitiskneme a namočenou stranou pak spojíme s jiným válečkem. Drží okamžitě i na kartonu. Navlhčené díly můžete stiskem trvale zformovat. Válečky lze také stříhat nůžkami. Při malování vodovými barvami a fixy docílite scvrknutí. S pomocí doplňků získame další stavební efekty. Válečky můžete také provrtat, a vytvořit tak kloubové pohyblivé elementy: květiny, zahrady, lidi, ale i domy, zvířata a technické prvky. Díky jednoduché technice slepovaní, stříhání a tvarování je stavebnice vhodná pro děti již od tří let.
 
Praktický plastový kbelík obsahuje: cca 1200 barevných dílů Tip, 1 houbu, 1 plastový nůž, instrukce. Po ukončení hry můžete všechny zbylé částice Tip a nářadí odložit do kbelíku.

 

Věk: 3+ 
Vhodné pro: Chlapce , Holku 

Doporučené produkty