1 190,00
Dostupnost 30 dnů a více

Dřevěná židlička BUK modrá 31 cm

kód: MH1030M
Přidat do seznamuOblíbené

Konstrukce židlí je vyrobena z masivního dřeva (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z kvalitní trvanlivé překližky o tloušťce 6 mm. J ...


1 190,00 Kč1 390,00 KčUšetříte 200,00 Kč
-
+
ks
Nákupem získáte 1190 bodů

Předpokládaný termín dodání: 30 dnů a více
Konstrukce židlí je vyrobena z masivního dřeva (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z kvalitní trvanlivé překližky o tloušťce 6 mm. Jejich ergonomický tvar přispívá ke zdravému vývoji dítěte během sezení. Profilované sedadlo eliminuje tlak v podkolenní jamce a tvarované opěradlo nabízí dokonalou oporu páteře při sezení. Dokonalé zaoblení hran zajišťuje bezpečnost. Sedadlo je podpořeno dřevěným rámem, což zvyšuje jeho trvanlivost. Židle je dodatečně zpevněná lištou mezi předními nožkami. Plastové patky na nožičkách židlí chrání podlahu před poškrábáním. Židle jsou barvené mořením, což znamená, že barva se neloupe a zároveň je zachována přírodní kresba dřeva. Standardní výhodou dřevěných židlí je stohovatelnost pro jejich snadné uskladnění. V naší nabídce najdete 4 velikosti v 8-mi barvách.
 
Výška sedu 31 cm.

Doporučujeme chránit opěradla i sedadlo před mechanickým poškozením. Pokud je to možné, zabraňte dětem nosit na zádech kovové knoflíky, zipy a jiné dekorativní prvky. Mechanická škoda nemůže být důvodem pro reklamaci a takáto reklamace nemůže být přijata naší společností.

 

Související produkty

Doporučené produkty