1 250,00

Dřevěná židle JAVOR červená 35 cm

kód: MH1223/C
Přidat do seznamuOblíbené

Dřevěná židle JAVOR - červená, 35 cm Konstrukce židlí je vyrobena z masivního dřeva mořeného na odstín javor (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedák a opěradl ...


1 250,00 Kč1 490,00 KčUšetříte 240,00 Kč
-
+
ks
Nákupem získáte 1250 bodů

Dostupné od: 8/2024
Produkt s prodlouženou dobou čekání

Dřevěná židle JAVOR - červená, 35 cm

Konstrukce židlí je vyrobena z masivního dřeva mořeného na odstín javor (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z kvalitní trvanlivé překližky o tloušťce 6 mm. Jejich ergonomický tvar přispívá ke zdravému vývoji dítěte během sezení. Profilované sedadlo eliminuje tlak v podkolenní jamce a tvarované opěradlo nabízí dokonalou oporu páteře při sezení. Dokonalé zaoblení hran zajišťuje bezpečnost. Sedadlo je podpořeno dřevěným rámem, což zvyšuje jeho trvanlivost. Židle je dodatečně zpevněná lištou mezi předními nožkami. Plastové patky na nožičkách židlí chrání podlahu před poškrábáním.

Židle jsou barvené mořením, což znamená, že barva se neloupe a zároveň je zachována přírodní kresba dřeva.

Standardní výhodou dřevěných židlí je stohovatelnost pro jejich snadné uskladnění.

V naší nabídce najdete 4 velikosti v 8-mi barvách.

Výška: 35 cm.

Doporučujeme chránit opěradla i sedadlo před mechanickým poškozením. Pokud je to možné, zabraňte dětem nosit na zádech kovové knoflíky, zipy a jiné dekorativní prvky. Mechanická škoda nemůže být důvodem pro reklamaci a takáto reklamace nemůže být přijata naší společností.

Související produkty

Doporučené produkty