Nomiland.cz - Obchod pro děti a materské školy

Nákupní košík
0ks / 0,00 Kč
Nákupní seznam představuje seznam produktů, které se Vám líbí nebo Vás zaujaly v naší nabídce. Tento seznam slouží jako pomůcka pro objednávání. Je to služba pro registrované zákazníky.
Nákupní seznam
zobraziť
Bezplatná linka: 800 60 60 50 dovoláte se v pracovních dnech od 8.00 - 15.00 hod

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a zaručujeme vám že nikdy neposkytneme třetímu subjektu vaše kontaktní informace a údaje o vašich nákupech.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a vašich nákupech za stanovených podmínek. Registrací zákazníka , žadatele o novinky, účastníka ankety a dalších jiných forem registrace automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě e - mailem nebo telefonicky. Pokud si nadále nebudete přát tyto informace, máte možnost kdykoli jejich zasílání ukončit dle postupu uvedeného v každé zasílané zprávě .

Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (Heker). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

Provozovatel internetových stránek www.nomiland.cz se zavazuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze za účelem uzavření a plnění smlouvy na základě obecných obchodních podmínek stanovených prodávajícím. Zpracovávané údaje nebudou zveřejněny, zpřístupněny ani poskytnuty další třetí straně .

Napište nám co potřebujete a my Vás budeme kontaktovat do 24 hod s nejvhodnějším řešením pro Vás:
Můžete si vybrat z následujících možností:
Zanechte nám Váš kontakt
Telefonní číslo
E-mailová adresa